Przejdź do głównej zawartości

Sałatka pisanka

 Sałatka pisanka to mój Hit Wielkanocy 2023 r. Pyszna i prosta w przygotowaniu. Wygląda jak pisanka więc jest idealna na Święta. Polecam serdecznie bo nie tylko pięknie się prezentuje lecz jest również przepyszna. 

SKŁADNIKI:

4 jajka
pęczek rzodkiewki
15 dkg sera żółtego
15 dkg szynki np. konserwowa
szczypiorek
ok. 3 łyżki majonezu
Kukurydza
sól, pieprz,

do dekoracji sałata


 

 

 

WYKONANIE:

 Jajka gotuję na twardo a następnie oddzielam białka od żółtek. Szynkę konserwową kroję w mniejszą kostkę a rzodkiewkę oraz ser żółty ścieram na tarce o grubych oczkach. Przygotowuje również wszystkie pozostałe składniki. 

W misce umieszczam szynkę, kukurydzę, rzodkiewkę oraz ser żółty. Dodaję majonez oraz sól i pieprz. Wszystko dokładnie mieszam. Sałatkę przekładam na półmisek najlepiej owalny i ze składników tworzę pisankę. Na górze delikatnie smaruję jeszcze majonezem aby pozostałe składniki się dobrze trzymały. Na górze układam kolejno szczypiorek pokrojony w kostkę, białka , oraz żółtka jaj. Na koniec sałatkę wkładam do lodówki najlepiej na całą noc. Po tym czasie jest gotowa. Polecam szczególnie na Święta. 

Obejrzyj video:



 

 

 

 

 

 

 

 


 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Pulpety w sosie własnym.

 Pulpety w sosie własnym to bardzo popularny obiad który każdy zna i lubi. Pulpeciki przygotowuję w domowym sosie własnym i są rewelacyjne. Robię  ich więcej i mam obiad na dwa dni.  SKŁADNIKI:   ok. 0.5 kg mięsa mielonego np. łopatka  1 jajko  ok. 3 łyżki bułki tartej  sól, pieprz,  przyprawa do mięsa mielonego  czosnek natka pietruszki  mąka do panierowania  ok. 3 szklanki wody lub bulionu  Do zagęszczenia:  ok. 1/3 szklanki wody  3 łyżki mąki gorący wywar (kilka łyżek)   WYKONANIE:  W misce umieszczam mięso. Najczęściej kupuję mięso z łopatki więc takie polecam. Do mięsa dodaję drobno pokrojoną cebulę oraz czosnek. Dodaję jajko, bułkę tartą oraz wszystkie przyprawy. Wszystko bardzo dokładnie mieszam lub wyrabiam ręką. Jeśli jest zbyt kleiste dodaję jeszcze bułki tartej. Do mojego mięsa dodaje jeszcze odrobinę gorącej wody lub wywaru. Każdy pulpecik obtaczam w mące. Rozgrzewam olej i na gorący wrzucam pul...

Strogonow z kurczaka

 Strogonow z kurczaka to przepyszne danie jednogarnkowe które często przygotowuję jako danie gorące na imprezy. Wszystkim zawsze smakuje i szybko znika.   SKŁADNIKI: 2 filety z kurczaka sól, pieprz, papryka słodka, przypraw do kurczaka pieczarki 1 czerwona papryka ok. 4 ogórki konserwowe natka pietruszki  ok. 500 ml bulionu  1 mały słoiczek przecieru pomidorowego    1 cebula ok. 2 łyżki mąki olej do smażenia WYKONANIE: Filet z kurczaka kroję w cienkie paseczki a następnie przyprawiam. U mnie tradycyjne przyprawy. Wszystko bardzo dokładnie mieszam. W garnku w którym będę przygotowywać danie rozgrzewam olej i podsmażam mięso wraz z pokrojoną drobno cebulą. Po kilku minutach podsmażania mięso posypuję mąką, dokładnie mieszam i smażę nadal. Dzięki temu danie Nam się zagęści.  Po kilku minutach dokładam pozostałe składniki. Paprykę oraz ogórek konserwowy kroję w paseczki pieczarki w plastry. Całość podsmażam jeszcze kilka minut by warzywa zmiękły i dok...

Kurczak w sosie chrzanowym

  Kurczak w sosie chrzanowym to niezwykle smaczny i prosty pomysł na obiad. Sos wyszedł rewelacyjny a mięso mięciutkie i soczyste. Polecam wypróbować na Święta. Mięso podałam z ziemniakami i surówką. SKŁADNIKI: 2 filety z kurczaka 1 cebula  sól, pieprz, przyprawa do kurczaka, czosnek granulowany  1/2 szklanki wody  250 ml śmietanki 30%  2 czubate łyżki chrzanu WYKONANIE:   Filet z kurczaka kroję na mniejsze kawałki a cebulę kroję w pióra. Na patelni rozgrzewam olej a następnie podsmażam filet z kurczaka. Po około 5 minutach dokładam cebulę i podsmażam nadal. Całość zalewam wodą a następnie śmietanką 30% i gotuję. Do sosu dokładam chrzan. Dla lepszego smaku można dodać go nieco więcej.  Całość przyprawiam sól oraz pieprz. Jeśli sos nie zgęstnieje można jeszcze dodać odrobinę mąki. Kurczak w sosie chrzanowym podałam z ziemniakami i surówką. Był niezwykle przepyszny.  Polecam.